اداره خوابگاه ها

معرفی اداره خوابگاه ها

بهترین و امن ترین مکان زندگی دانشجویی برای آنهایی که در شهرهایی غیر از محل سکونت دائم مشغول به تحصیل هستند ، خوابگاههای دانشجویی است . سیاست اسکان دانشجویان واجد شرایط در چارچوب قوانین و مقررات وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و نظارت بر سکونت آنها در طول سال تحصیلی با ارائه مطلوبترین خدمات رفاهی از جمله امکان دسترسی به اینترنت ، سالن تلویزیون ، سالن مطالعه ، نماز خانه ، سالن سرو غذا ، فروشگاه و فعالیت های فرهنگی از وظایف اداره امور خوابگاه ها است.با اجرای طرحهای فرهنگی ، هنری ، ارائه خدمات آموزشی تفریحی و حمایت از تشکلهای دانشجویی در خوابگاه های دانشجویی ، سعی بر آن است تا بستر مناسبی برای بروز فعالیت ها و شکوفایی استعدادهای دانشجویان ساکن خوابگاه ها فراهم آید.از جمله فعالیت های فرهنگی در خوابگاه ها ،برگزاری مسابقات فرهنگی هنری متنوع ، اردوهای یک روزه ، برپایی کارگاهها و کلاسهای آموزشی ، تشکیل کار گروه های مختلف ، طراحی و انتشار مجلات فرهنگی ، پخش فیلم ، برگزاری جشنواره ها ،و اجرای طرحهای کارآفرینی هستند.

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به اموردانشجویی برای تشکیل پرونده دانشجو و ثبت نام خوابگاه

1- معرفی نامه واحد آموزش به عنوان دانشجوی پذیرفته شده

2- کپی از تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی

3- سه قطعه عکس 3*4

4- تکمیل فرم های مربوط به حوزه امور دانشجویی

5- فیش واریزی جهت بیمه، کارت دانشجویی و خوابگاه

شرایط دانشجویان مهمان و همراه

1-ارائه درخواست توسط دانشجو به امور دانشجویی جهت مهمان شدن (ضمنا دانشجو فقط یکبار در ماه میتواند به عنوان میهمان از خوابگاه استفاده کند)

2-تکمیل فرم مهمان

3-ارائه مجوز امور دانشجویی به سرپرست خوابگاه

***دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسفراین تحت هیچ شرایطی نمی توانند پذیرای همراه(پدر ،مادر،خواهر وبرادر...)در خوابگاه باشند.

مراحل تسویه حساب دانشجو از خوابگاه

دانشجو در پایان هر ترم موظف است هزینه خوابگاه را به توجه قیمت مصوب هرسال که به تایید مدیریت امور دانشجویی می رسد را تسویه نمایدوچنانچه بنا به دلایلی نتواند این کار را انجام دهد در طول ترم های اینده می بایست هزینه را بدهد.در غیر این صورت در زمان فارغ التحصیلی کلیه هزینه های به تعویق افتاده را باید تسویه نماید.

*** لازم به ذکر است در خوابگاه های دانشکده علوم پزشکی اسفراین سرپرستان همه روزه حتی در  ایام تعطیل  به صورت 24 ساعته حضور دارند .و نیروهای خدماتی نیز به صورت یک روز در میان در ساعات اداری جهت نظافت در خوابگاه حضور دارند.

*** همچنین مشاورین محترم اداره مشاوره در هفته 1 روز در نوبت عصر در ساعات مشخص در اتاق مشاوره جهت رسیدگی به مراجعات دانشجویان عزیز حاضر می باشند.

*** همچنین  نیروی های  تاسیساتی د رصورت نیاز در خوابگاه حضور می بابند  تا مشکلات تاسیساتی به وجود آمده را رفع اشکال کنند.